099 444 20 20 (032) 232 90 44

Затвори дискові з пневмоприводом

Затвор дисковий з вертикальним пневмоприводом
Затвори дискові з пневмоприводом  управляються дистанційно. Знайшли широке застосування в харчовій та фармацефтичній промисловості завдяки можловості автоматично регулювати потік рідини.Характе..
Затвори дискові з пневмоприводом  управляються дистанційно. З...
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Затвори дискові з пневмоприводом

Що таке дискові затвори і для чого вони використовуються?

Дисковий затвор – один з найпростіших і універсальних видів запірної арматури. Конструктивно він складається з циліндричного корпусу з диском. Диск обертається навколо осі, а для його запуску використовується пневмопривід. Між собою їх з'єднує вал, один край якого виступає назовні і з'єднується з приводом.

Щоб знизити навантаження на вал при постійній експлуатації, а також зменшити обертальний момент, в конструкції використовується підшипник ковзання. А герметичність всієї системи забезпечує прокладка.

Принцип роботи базується на перетворенні енергії стиснутих повітряних мас в поворот замикаючого елементу. Це зручно, наприклад, для сучасних трубопроводів, які оснащені системами автоматизації.

Особливості різьбових дискових затворів з пневмоприводом

Переваги різьбових дискових затворів з пневматичними приводами безпосередньо пов'язані з особливостями самого приводу щодо електричного або гідравлічного:

 • У пневмопривода набагато вища швидкість спрацьовування. А значить дисковий затвор швидко і вчасно регулює потік.

 • Пневматичні системи простіше монтувати. А при експлуатації вони безпечніші, навіть в магістральних системах.

 • Пневмопривід не може перегрітися або перегріти пристрій. Також він не виходить з ладу, якщо момент опору стає вищим за допустимий.

 • Така система повністю пожежобезпечна. Тому її можна використовувати в системах з підвищеними вимогами та на вибухонебезпечних об'єктах.

 • Навіть в разі витоку стисненого повітря, це не призводить до аварійних ситуацій.

 • В одній з порожнин приводу є пружина, за рахунок якої затвор самостійно повертається в задане положення, коли стиснене повітря вичерпується.

Різьбові дискові затвори з пневмоприводом використовуються не тільки в побутових, але і в великих промислових трубопроводах. Зокрема, вони застосовуються на газорозподільних і компресорних станціях, в нафтогазовій промисловості, тощо

Купити дискові різьбові затвори з пневмоприводом у Львові

Пневмоприводи класифікуються на кілька категорій:

 • Поршневі односторонньої чи двосторонньої дії;

 • Вертикальні чи горизонтальні (повітря/повітря , повітря/пружина)

 • Обертальні – багатооборотні, лопатеві неповноповоротні, неповноповоротні із струменевим двигуном або з рейково-зубчастим зачепленням;

 • Мембранні – безпружинні або пружинні прямої та зворотної дії.

Залежно від навантажень і умов експлуатації різьбового дискового затвора, пневмоприводи випускаються в трьох варіаціях: вибухозахищені, загальнопромислові, підвищеної безпеки. Останні, наприклад, можна використовувати навіть на атомних станціях.

Купити затвор дисковий різьбовий з пневмоприводом в Україні ви можете на нашому сайті. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує всі необхідні комплектуючі для облаштування трубопроводів і технологічних мереж різної складності.

Питання та відповіді

 • Чи зручні різьбові дискові затвори з пневмоприводом?

Так, це один з найбільш зручних типів затворів. Серед переваг: невелика вага, маленька будівельна довжина, простота конструкції і експлуатації, мінімум деталей, зносостійкість, довговічність і доступна ціна. До того ж, їх просто обслуговувати і ремонтувати. Це знижує виробничі витрати.

 • Чи можна використовувати різьбові дискові затвори з пневмоприводом в магістралях з високим тиском?

Пневматичний привід для затвора можна підібрати під будь-який магістральний тиск. А налаштування потрібного кута закриття затвора забезпечує вбудоване регулювання обертання.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо