099 444 20 20 (032) 232 90 44

Затвори Баттерфляй

Затвор дисковий
Затвори дискові - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої можна перекривати і відкривати рух рідини  в трубопроводі. Управління затвором виконується автоматично за допомогою приводу або..
Затвори дискові - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої ...
Затвор дисковий з вертикальним пневмоприводом
Затвори дискові з пневмоприводом  управляються дистанційно. Знайшли широке застосування в харчовій та фармацефтичній промисловості завдяки можловості автоматично регулювати потік рідини.Характе..
Затвори дискові з пневмоприводом  управляються дистанційно. З...
Заслонка поворотна (Батерфляй) GENEBRE з чавунним диском
Заслонка поворотна (Батерфляй) - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої можна перекривати і відкривати рух рідини  в трубопроводі. Характеристика: 1.Дисковий поворотний ..
Заслонка поворотна (Батерфляй) - це запірно-регулююча арматура...
Заслонка поворотна (Баттерфляй) GENEBRE н/ж диск
Заслонка поворотна (Баттерфляй) -  це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої можна перекривати і відкривати рух рідини  в трубопроводі.    Характеристика:1.Дисковий пов..
Заслонка поворотна (Баттерфляй) -  це запірно-регулююча армат...
Заслонка поворотна (Баттерфляй) ZETKAMA з чавунним диском
Заслонка поворотна (Батерфляй) - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої можна перекривати і відкривати рух рідини  в трубопроводі. Характеристика:Корпус EN GJS-400-15 + EPOXYД..
Заслонка поворотна (Батерфляй) - це запірно-регулююча арматура...
Заслонка поворотна (Баттерфляй) ZETKAMA н/ж диск
Заслонка поворотна (Батерфляй) - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої можна перекривати і відкривати рух рідини  в трубопроводі. Характеристика:Корпус EN GJS-400-15 + EPOXYД..
Заслонка поворотна (Батерфляй) - це запірно-регулююча арматура...
Заслонка поворотна (Баттерфляй) для газу, нафтопродуктів
Заслонка поворотна ( Баттерфляй)  з нержавіючим диском для газу та нафтопродуктів застосовується в якості регулюючого і запірного пристрою для перекриття потоку робочого середовища. Характе..
Заслонка поворотна ( Баттерфляй)  з нержавіючим диском для газ...
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)
Затвори Баттерфляй

Що таке засувки батерфляй і для чого вони використовуються?

Засувки – це популярна і найпоширеніша запірна арматура. Її основне призначення – перекривати потік води або іншого робочого середовища. Тому і використовується вона повсюди.

Замикаючий елемент засувки батерфляй виконаний у формі диска, який обертається навколо своєї осі. Вона розміщується перпендикулярно і використовуються в будь-яких типах комунікацій, включаючи водо- і газопостачання.

Від інших типів засувних клапанів батерфляй відрізняються компактністю. До трубопроводу вони кріпляться за рахунок міжфланцевого з'єднання. Прокладки та ущільнювачі для цього не потрібні. Еластичні затвори ущільнюються своїми ж кільцями.

Засувки батерфляй: ціна, види та інші особливості

Затвори батерфляй в Україні популярні за рахунок своїх численних переваг.

 • Засувки дуже поширені, тому купити їх не складно;

 • Вони представлені в широкому асортименті типорозмірів і конфігурацій;

 • Ще один плюс засувки батерфляй – ціна;

 • Невелика вага компактного клапана не ускладнює конструкцію;

 • Заслінку батерфляй можна ставити на будь-які системи;

 • Завдяки особливій формі затвора, він щільно прилягає до труби, тому можна не хвилюватися щодо витоку;

 • Користуватися засувками легко і зручно;

 • Різні типи клапанів можна використовувати як в малих, так і у великих трубопроводах для перекриття потоків будь-якої потужності.

Особливо практичні засувки батерфляй на виробництвах з великими діаметрами труб і в’язким робочим середовищем. Незважаючи на те, що в побуті їх частіше називають саме засувками, за своєю суттю це різновид класичного поворотного затвора. Замикаючий елемент виконаний у формі диска, який обертається навколо осі. Його запускає безпосередньо рукоять. Звичайні засувки, в свою чергу, влаштовані складніше: клапан приводить в рух круглий диск, клин або інший запірний механізм.

Купити затвори батерфляй у Львові

При виборі заслінки батерфляй потрібно враховувати в першу чергу її номінальний діаметр. Він впливає відразу на дві речі:

 • Здатність перекрити потік робочої рідини;

 • Стикування з іншим трубопроводом.

В середньому, діаметр варіюється від 40 до 600 мм. Клапани витримують тиск до 16 бар.

Врахуйте, що засувки батерфляй потрібно обережно транспортувати і зберігати. Інакше можуть з'явитися мікротріщини, які в процесі установки переростають в повноцінні дефекти і розриви. А це виводить з ладу весь трубопровід і призводить до аварійних ситуацій.

Кран батерфляй, купити в Україні який можна у нас, затребуваний і в побуті, і в промисловості. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує запірну та з’єднувальну арматуру для облаштування трубопроводів різної складності і різного призначення.

Питання та відповіді

 • Як правильно вибирати засувку батерфляй?

Потрібно враховувати призначення заслінки. Наприклад, водопровідний клапан не здатний надійно і герметично перекрити газопровід. Також враховуйте температурний режим і умови експлуатації. При наявності питань, звертайтеся до наших консультантів.

 • Як керувати засувкою батерфляй?

Для управління використовується ручка, електропривод або ручний редуктор. Заслінки дозволяють повністю відкривати або закривати потік і регулювати положення. Привід встановлюється на місце знімної ручки. Використання редуктора запобігає гідроударам. А електропривод використовується для дистанційного керування.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо