099 444 20 20 (032) 232 90 44

Оглядові вікна

Оглядове вікно (трубний діоптр )
Оглядове вікно (трубний діоптр ) призначений для візуального контролю наявності потоку речовини в технологічних процесах харчової, косметичної, фармацевтичної та інших промисловостях.Характеристика:Пр..
Оглядове вікно (трубний діоптр ) призначений для візуального контро...
Оглядове вікно (гайковий діоптр )
Оглядове вікно (гайковий діоптр ) призначений для візуального контролю наявності потоку речовини в технологічних процесах харчової, косметичної, фармацевтичної та інших промисловостях.Характеристика:П..
Оглядове вікно (гайковий діоптр ) призначений для візуального контр...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Оглядові вікна

Що таке оглядове скло для трубопроводів і для чого воно використовується?

Оглядове скло для трубопроводів – це допоміжні комплектуючі в арсеналі різноманітної трубопровідної арматури. Вони відрізняються формою, видом і виконанням.

Особливо актуальні два варіанти:

  • Циліндричні діоптр. Це прозорий перехідник, який використовується для з'єднання звичайних труб відповідного діаметра. Їх перевага – всебічний огляд на 360 градусів. З'єднання діопра буває – різьбове, роз'ємне або зварне. Це ефективне рішення для вертикальних і горизонтальних трубопроводів. Для жорсткості фланці стягуються довгими болтами. Для захисту скла від механічних пошкоджень зовні використовується сітчастий кожух з нержавіючої сталі.

  • Гайкові оглядові вікна. Це плоскі круглі вікна з різьбовим з’єднанням. Основні матеріали – нержавіюча сталь і високоміцне акрилове скло. Воно вмонтоване в класичну шліцеву гайку з різьбовим штуцером. Для надійності використовується ущільнювач. Це хороший варіант, наприклад, для кришок резервуара.

Оглядові вікна: ціна, види і інші особливості

Скло оглядове – це елемент контуру. Вони потрібні, щоб візуально відслідковувати стан і рівень робочого середовища. Наприклад, їх використовують в паропроводах, при облаштуванні конденсатовідвідників та інших систем.

За виконанням вікна оглядові представлені в різних варіаціях:

  • Муфтове. Це скло з кришкою, що загвинчується. За своєю суттю це класичні трубопровідні муфти.

  • Приварні скла вварюють безпосередньо в трубу відповідного діаметру з обох сторін.

  • Подвійне скло складається з приварної хрестовини, двох вікон, шліцьових гайок і гумових прокладок. Це зручне рішення для розгалужених магістралей.

Є й інші варіанти, в залежності від актуальних завдань. Важлива перевага оглядового скла – ціна. Це недорога, але дуже практична арматура.

Купити фланцеве оглядове скло у Львові

Якщо оглядовий вузол потрібен на звичайній проточній ділянці трубопроводу, використовуються готові вузли з вбудованими вікнами або плоскі фланцеві ліхтарі. Вони можуть бути одно- або двовіконними. Монтуються вони за допомогою нарізного або фланцевого з'єднання.

Головні критерії вибору – такі ж, як для з’єднувальної арматури. Це внутрішній і зовнішній діаметр, розміри, товщина скла, довжина оглядової ділянки, спосіб монтажу.

А щоб купити оглядове скло фланцеве в Україні, звертайтеся до нас. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує всі види запірної і сполучної арматури, а також допоміжні комплектуючі для облаштування трубопроводів і технологічних систем.

Питання та відповіді

  • Де використовуються трубопровідні оглядові вікна?

Фланцеві оглядові вікна незамінні на виробництвах, промислових підприємствах, при установці різного устаткування. Також вони використовуються для контролю вмісту резервуарів, посудин, реакторів і навіть змішувачів. Застосовуються вони в пивоварній, молочній та інших видах харчової промисловості, на хімічних, косметичних та фармацевтичних підприємствах.

  • Чи потрібно обслуговувати оглядове скло?

Ніякого спеціального обслуговування воно не вимагає. Проте вузол потрібно періодично прочищати, перекривши рух робочого середовища. Закривайте вентилі акуратно і поступово, щоб не створювати гідроудари. З сучасними антикорозійними матеріалами скло довго залишається чистим і не боїться біологічних впливів. При виявленні найменших тріщин чи пошкоджень, скло потрібно негайно замінити.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо