099 444 20 20 (032) 232 90 44

Пневмоприводи

Пневмопривід
Характеристика: Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI 304Тип : пружина/воздух , воздух/воздухВстановлюється на дискові затвори Робочий тиск 5-10 бар DN 25 ..
Характеристика: Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI 304Тип : пру...
Пневмопривід New!
Характеристика: Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI 304Тип : пружина/воздух , воздух/воздухВстановлюється на дискові затвори Робочий тиск 6-8 бар DN 25 ..
Характеристика: Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI 304Тип : пру...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Пневмоприводи

Що таке пневмоприводи для арматури і для чого вони використовуються?

Пневматичні приводи арматури – це спеціальні пристрої, які використовуються для автоматизації арматури. Найчастіше вони використовуються в промислових системах для дистанційного керування: відкриття і закриття окремих ділянок, визначення положення арматури.

Крім пневматичних, існують також електричні, гідравлічні та електромагнітні приводи. Пневматичні з них найбільш універсальні, доступні і прості у використанні. Проте вони вимагають монтажу компресорної системи стисненого повітря.

Пневмоприводи переважно застосовуються для відсічної чи захисної арматури. Також їх можна використовувати в регулюючих системах.

Види і особливості пневматичних приводів для арматури

Популярність пневмоприводів, купити які можна у нас, пояснюється їх практичними перевагами:

 • Вони легші та практичніші за електричні чи гідроприводи;

 • Робоче тіло не потрібно повертати назад до компресора;

 • Головне джерело енергії – балон зі стисненим газом;

 • Пневмоприводи дозволяють значно спростити систему автоматизації;

 • Є балони з тиском до 500 МПа;

 • Робочий газ – дешева і доступна сировину;

 • Пневмоприводи легко обслуговувати, і вони менш чутливі до температурних перепадів;

 • Кількість обертів пневмомотору може досягати декількох десятків тисяч обертів за хвилину.

А найголовніше – пневматичні приводи спрацьовують швидко і безперебійно. Це особливо цінно для будь-яких інженерних і технологічних мереж.

Купити пневмоприводи для арматури у Львові

Основне робоче середовище для пневмоприводів – це стиснене повітря. А це забезпечує швидкодію, простоту, довговічність і функціональну гнучкість системи. Він легко акумулюється і транспортується. Навіть в разі витоку через пошкодження ущільнювача стиснене повітря не створює аварійних ситуацій і не становить загрози для виробництва і навколишнього середовища.

Купити пневматичні приводи арматури в Україні можете у нас на сайті «ІНОКС ІНСТАЛ». Також ми пропонуємо всі види з’єднувальної і запірної арматури, регулюючі механізми, системи автоматизації та інші комплектуючі для трубопроводів і технологічних систем.

Ми доставляємо арматуру і запчастини по Львову і Львівській області. У Києві також працює наша кур'єрська служба. В інші регіони України ми відправляємо замовлення такими перевізниками, як Нова Пошта, Інтайм, Нічний експрес та САТ.

Питання та відповіді

 • Чи можна використовувати пневмоприводи для арматури в гарячих цехах?

Так. Пневмообладнання не настільки чутливе до високих температур, змін в'язкості робочого середовища, коливань зазорів між деталями та інших зовнішніх факторів. Тому воно ефективне навіть в гарячих цехах металургійних підприємств.

 • Чи підходять пневмоприводи для магістральних мереж?

Так. На відміну від гідроприводів, пневмоприводи можуть передавати енергію на відстані до декількох кілометрів. Тому їх можна використовувати в деяких магістральних трубопроводах. Наприклад, в шахтах або гірничодобувної промисловості.

 • Чи можна використовувати пневматичні приводи в умовах підвищеної пожежонебезпеки?

Так. Самі по собі пневмоприводи нейтральні і пожежобезпечні, тому їх можна використовувати в нафтопромисловості і на хімічних виробництвах, на вибухонебезпечних об'єктах і в агресивних середовищах.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо