099 444 20 20 (032) 232 90 44

Трійники

Трійник нержавіючий
Трійник   — з'єднувальна деталь трубопроводу призначена для того, щоб з його  допомогою можна було приєднати до трубопроводу бічні відгалуження. Трійники можуть бути звичайними, а також ко..
Трійник   — з'єднувальна деталь трубопроводу призначена для то...
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Трійники

Що таке нержавіючі трійники і для чого вони використовуються?

Трійники для трубопроводів – це один з видів сполучних фітингів для розгалуження потоку і підключення до основної труби додаткових відгалужень. З іншого боку, трійники використовуються, щоб з'єднати два окремих потоки робочого середовища в один.

Конструктивно це з'єднані між собою три патрубка сталевої труби, які покриваються теплоізоляційним матеріалом. Для гідроізоляції використовується кожух або оболонка з поліетилену чи оцинкованої нержавіючої сталі. При виробництві цю оболонку надягають на основу, після чого відцентровують всю конструкцію, складаючи з неї співвісну систему.

І в житлово-комунальному господарстві, і в промисловості трійники дозволяють проектувати та створювати складні розгалужені мережі з відводами в різних напрямках.

Трійники нержавіючі: розміри, види та інші особливості

Всі види трійників можна розділити на дві основні категорії:

  • Рівнопрохідні. У них однаковий діаметр всіх отворів: горловини і корпусу.

  • Перехідні. У корпусу і горловини такого трійника різні діаметри.

Ще одна визначальна характеристика нержавіючих трійників – розміри. Вони підбираються строго під діаметри труб. Якщо потрібно, трійники монтуються разом з перехідниками. Таким чином можна об'єднати відгалуження різного діаметру, якщо відповідного перехідного трійника не знайшлося.

Сталеві трійники добре піддаються обробці. Їх можна покривати різними покриттями: хромом, цинком, нікелем, тощо. А також – використовувати різні марки сталі. Тому це одна з найбільших і найрізноманітніших категорій, яка використовується практично з будь-яким робочим середовищем різного ступеня агресивності. Для високоагресивного середовища використовуються високолеговані марки стали.

Купити трійники з нержавійки в Україні

За технологією виробництва всі сталеві трійники можна розділити на зварні, штамповані, штампозварні чи точені. Штамповані та точені відносяться до безшовних.

Купити трійники нержавіючі перехідні в Україні ви можете у нас на сайті. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує сполучну арматуру та інші комплектуючі для побутових і комерційних трубопровідних систем різної складності.

Сталеві трійники створюють міцне і надійне примикання. З'єднання можуть бути монолітними звареними або розбірними різьбовими, в залежності від призначення трубопроводу. Нержавіюча сталь добре витримує температурні перепади, майже не розширюється і не деформується, а також має високу газову герметичність.

Питання та відповіді про трійники з нержавійки

  • З яких матеріалів виготовляються трійники?

Найбільш універсальні – трійники нержавіючі приварні. Але використовуються й інші матеріали: поліпропілен, пластик, металопластик, чавун, різні сплави. Їх потрібно підбирати з урахуванням типу і матеріалу самого трубопроводу, а також експлуатаційних умов і характеристик робочого середовища. Пластикова арматура, наприклад, зазвичай використовується тільки в побутових сантехнічних роботах.

  • Де використовуються нержавіючі трійники?

Трійники зі сталі можна використовувати в підвідних і магістральних трубопроводах, для систем водо- і теплопостачання, на підприємствах нафтогазової та хімічної промисловості.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо