099 444 20 20 (032) 232 90 44

Штуцери під шланг

Штуцер під шланг ,різьба зовнішня
Дана деталь необхідна, як допоміжний елемент, коли потрібно приєднати до діючого трубопроводу додатковий елемент - шланг газовий або водяний.Характеристика:Матеріал виконання: EN 1.4307 /AISI 304, &nb..
Дана деталь необхідна, як допоміжний елемент, коли потрібно приєдна...
Штуцер під шланг з гайкою, різьба зовнішня
Дана деталь необхідна, як допоміжний елемент, коли потрібно приєднати до діючого трубопроводу додатковий елемент - шланг газовий або водяний.Характеристика:Матеріал виконання: EN 1.4307 /AISI 304, &nb..
Дана деталь необхідна, як допоміжний елемент, коли потрібно приєдна...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Штуцери під шланг

Що таке штуцери для шлангів та для чого вони використовуються?

Штуцер для шлангу нержавіючий – це з’єднувальна деталь для трубопроводів, яка має мінімум одне різьблення. Він використовується для з'єднання труб і шлангів з різними резервуарами. Також вони підходять для з'єднання ділянок труб різного діаметру. Форма другого кінця визначає застосування та тип монтажу елемента.

Саме поняття штуцер походить від німецького «stutzen» або «відводок, патрубок». Це цілком визначає сферу його застосування.

Крім облаштування інженерних мереж, такі запчастини часто використовуються на дачі. Вони дозволяють закріпити поліпропіленовий шланг будь-якого розміру. Наприклад, при установці кулерів, для створення поливальної або іригаційної системи, для облаштування поливу в важкодоступних місцях, на кшталт парників або віддалених ділянок. Таким же чином можна підключати резервуари в мийних і банних приміщеннях.

Штуцери для шлангу: розміри, види та інші особливості

Штуцери класифікують за способом монтажу і специфікою використання:

  • Приварні;

  • З’єднувальні;

  • Перехідні;

  • Поворотні.

Штуцери для шлангу високого тиску відносяться до з'єднувальних. Поворотні використовуються для обертових з’єднань. Їх ще називають гідрошарнірамі. Перехідні використовуються для переходу між різними видами різьблення.

Є три основних типи з'єднання:

  • З двома складовими. Штуцер під шланг йде в комплекті з втулкою. Він вставляється в шланг, а втулка його здавлює і фіксує. Це простий і універсальний спосіб і для побутових систем, і для великих магістралей.

  • Метод скручування. Це типове різьбове з'єднання.

  • Інтегральний метод. Штуцер з втулкою відразу з'єднані в цільну конструкцію. Така схема використовується в трубах підвищеного тиску і в газових приладах.

Якщо використовується приварне з'єднання, одна сторона штуцера робиться з різьбленням. До неї пригвинчується вентиль або труба, а інша сторона приварюється.

Купити штуцери на шланг у Львові

Один з головних критеріїв вибору штуцерів під шланги – розміри. Їх потрібно підбирати з урахуванням внутрішнього і зовнішнього діаметра трубопроводу.

Крім нержавіючої сталі для виготовлення використовується латунь, ПВХ та інші полімери.

Полімерні штуцери краще підходять саме для гнучких трубопроводів: поливальних шлангів, оплетених труб високого тиску, тощо. Надійне з'єднання забезпечує тривалу експлуатацію трубопроводу. Але важливо чітко дотримуватися технології. Особливо, при роботі з газовими магістралями, де неприпустимі аварійні ситуації.

Купити штуцер на шланг в Україні можна у нас в компанії «ІНОКС ІНСТАЛ». Ми пропонуємо всі види з’єднувальної і запірної арматури для трубопроводів і технологічних мереж з доставкою по всій країні.

Питання та відповіді

  • Де ще використовуються штуцери для шлангів?

Штуцери для шлангів – це не тільки важливий елемент для з'єднання рукавів і нарощування додаткових ділянок трубопроводу. Іноді це єдиний спосіб приєднати шланги до різного устаткування: насосів, манометрів, гідроциліндрів.

  • Який спосіб монтажу штуцерів кращий?

Є три основних типи з'єднання. Різьбове використовується для деталей з внутрішньою або зовнішньою різьбою. Зварювальне потрібне для прямого стикування з трубою без різьблення. Затискне передбачає особливу обробку патрубка для герметичності конструкції.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо