099 444 20 20 (032) 232 90 44

Переходи

Перехід ексцентричний
Перехід ексцентричний використовуються для зміни діаметру трубопроводу, дозволяючи приєднувати труби з більшим чи меншим умовним проходом, ніж на попередній ділянці трубопровідної магістралі. Цей т..
Перехід ексцентричний використовуються для зміни діаметру трубопро...
Перехід концентричний
Перехід концентричний нержавіючий служить з'єднанням ширшої труби з більш вузькою. При цьому змінюється тиск і швидкість потоку вмісту трубопроводу.Характеристика:Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI..
Перехід концентричний нержавіючий служить з'єднанням ширшої труби ...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Переходи

Що таке переходи трубопроводу і для чого вони використовуються?

Переходами трубопроводів називаються деталі, які використовуються для з'єднання двох труб різного діаметру між собою. Їх використовують як в побутових системах, так і на промислових підприємствах, включаючи нафтогазові і хімічні заводи.

При несприятливих умовах робочого середовища найкраще купити переходи з нержавіючої сталі. Вона витримує тиск до 16 МПа і температурний діапазон від -70 до +450 градусів.

Переходи дозволяють плавно перейти з одного діаметра труби до іншого, щоб збільшити або зменшити потік робочого середовища. Вони перерозподіляють навантаження на різних ділянках трубопроводу. Таким же чином можна регулювати тиск і потік: звуження труб їх збільшує, а розширення – зменшує.

Види і особливості трубопровідних переходів

Переходи з нержавіючої сталі класифікують на два основних види:

  • Концентричні. Центри вхідного і вихідного діаметрів розташовуються на одній осі симетрії. За формою вони нагадують усічений конус з рівнобедреною трапецією в перерізі. Концентричні переходи нержавіючі в Україні найчастіше використовуються в вертикальних трубопроводах з підвісними опорами. Вони зручні в системах, де потрібно перемішування робочих середовищ.

  • Ексцентричні. Центри вхідного і вихідного діаметрів розташовуються на паралельних осях. За формою вони також нагадують усічений конус, але зі зміщеними основами. Переріз – це прямокутна трапеція. Переважно такі переходи трубопроводів використовуються в горизонтальних системах. Зазвичай їх застосування дозволяє запобігти застою робочого середовища. А в разі ремонту трубопровід простіше звільнити від вмісту.

За способом виготовлення всі переходи діляться на зварні, формовані, штамповані, точені і штампозварні.

Купити металеві переходи для труб у Львові

Звертайтеся до нас, щоб купити металеві переходи для труб в Україні. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» надає з’єднувальну та запірну арматуру, регулюючі механізми, системи автоматизації і все необхідне для облаштування трубопроводів різної складності.

Головні характеристики будь-якого переходу – більший і менший зовнішні діаметри, умовний прохід, умовний тиск і товщина стінок на торцях.

Переходи сталеві схильні до високих навантажень, перепадів температур і тиску. Тому при виробництві дотримуються найвищі стандарти до міцності матеріалів. Як і інші види сполучної арматури, вони допускаються до застосування тільки після тестування.

Питання та відповіді

  • Як виготовляються переходи нержавіючі?

Трубопровідні переходи з нержавіючої сталі найчастіше виготовляються методом електрошлакового відцентрового лиття або штампування.

  • З яких матеріалів роблять трубопровідні переходи?

Найбільш універсальні – нержавіючі переходи, купити в Україні які можна у нас. Для виготовлення використовуються різні марки сталі. Наприклад, для мало- або середньоагресивних середовищ підходить вуглецева сталь. Сюди ж відноситься нафту, газ і нафтопродукти. Для високоагресивного середовища потрібна легована і високолегована сталь.

  • Де використовуються нержавіючі переходи?

Нержавіючі переходи потрібні в системах з підвищеним окисленням робочого середовища. Вони застосовуються в енергетичній, хімічній, харчовій та інших сферах промисловості.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо