099 444 20 20 (032) 232 90 44

Відводи

Відвід нержавіючий  90°
Відвід нержавіючий - сполучна  деталь трубопроводу, яка необхідна в тих випадках, коли потрібно змінити його напрямок. Відвід виконаний за стандартами DIN та ISO. Характеристика:Ма..
Відвід нержавіючий - сполучна  деталь трубопроводу, яка...
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Відводи

Що таке нержавіючі відводи і для чого вони використовуються?

Нержавіючі відводи – один з основних елементів будь-якого трубопроводу. Це основа майбутньої мережі. Вони використовуються для зміни напрямку руху потоку. Це актуально для будь-якої системи з поворотами і для трубопроводів на нерівній місцевості. Вони дозволяють обходити перешкоди і споруджувати складні інженерні конструкції.

Одна з переваг відводів – ціна. Оптимальне співвідношення з якістю дозволяє використовувати їх в різних побутових і промислових трубопроводах.

Відводи нержавіючі: ціна, види та інші особливості

Перш ніж купити нержавіючі відводи, потрібно підібрати правильну марку. Всі вони класифікуються за способом виготовлення:

  • Крутовигнуті. Виготовляються з низько- і високолегованої, вуглецевої сталі. Їх роблять з труб методом протягання або штампування. У таких відводів невелика вага і незначний радіус кривизни. Вони використовуються в трубопроводах при температурі від -70 до +450 градусів і при тиску до 160 атмосфер. Головна перевага цільнотягнутих відводів – однакова товщина стінки по всьому перетину.

  • Штамповано-зварні. Особливість цих нержавіючих відводів – розміри. Вони виготовляються для великих промислових і магістральних трубопроводів діаметром до 1500 мм. Конструктивно вони складаються з двох половин, які штампуються і з'єднуються під пресом. Краї торцюють по лінії роз'єму, після чого відводи збирають і зварюють.

  • Гнуті. Вони виготовляються на спеціальних верстатах з електрозварювальних або безшовних труб. Заготовки можуть бути звичайними або з потовщеними стінками. Є дві технології: холодна і гаряча. При холодногнутому способі не використовується нагрів. При гарячегнутому дільянка, яка згинається, спочатку прогрівається струмом високої частоти.

При створенні вигину з'являється невелика овальність, а стінка в місці згину тоншає. Щоб зменшити деформацію, такі відводи виробляються з радіусом згину від 2,5 зовнішніх діаметрів труби. А для зменшення овальності використовуються наповнювачі та інші технологічні методи. Також враховуйте, що такі відводи важче крутовигнутих. Їх краще встановлювати в системах з товстостінними трубами, при використанні окремих марок легованої сталі і в мережах, де потрібен більший радіус вигину, ніж у крутовигнутих відводів.

Секційні відводи виготовляються із зварених секцій. Ковані представлені в різних діаметрах і підходять для роботи з великим тиском.

Купити відводи з нержавійки у Львові

Відводи нержавіючі використовуються для зварювання труб одного діаметру, але під кутом одна відносно одної. Вони повинні забезпечувати герметичність конструкції і витримувати тиск робочого середовища.

Купити відводи з нержавійки в Україні можна у нас. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» займається постачанням запірної і з’єднувальної арматури з нержавіючої сталі по всій країні і для трубопроводів будь-якої складності.

Питання та відповіді про відводи

  • Як вибрати кути відводів?

Стандартні кути відводів з нержавійки – 45, 60, 90 і 180 градусів. Деякі марки розраховані на кути в 30 і навіть в 13-15 градусів. Кут секційних відводів, наприклад, варіюється шляхом зміни кількості секцій. Завжди підбирайте арматуру індивідуально під конкретний проект.

  • Як вибрати матеріал відводів?

Найбільш універсальний та гігієнічний матеріал – нержавіюча сталь. Але вибирати потрібно з урахуванням типу середовища, що транспортується, і умов експлуатації. Крім нержавіючих покриттів використовуються чорні, оцинковка, тощо. Для особливо агресивних умов необхідні спеціальні сплави.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо