099 444 20 20 (032) 232 90 44

Ніпеля

Ніпель односторонній
Ніпель односторонній відноситься до різьбових фітингів за рахунок наявності зовнішньої різьби з одного боку і  приварної деталі  з іншого боку. Дана деталь необхідна, як допоміжна, коли п..
Ніпель односторонній відноситься до різьбових фітингів за рахунок ...
Ніпель двохсторонній
Ніпель двохсторонній  відноситься до різьбових фітингів за рахунок наявності зовнішньої різьби з двох сторін. Дана деталь необхідна, як допоміжна, коли потрібно приєднання до діючого трубопров..
Ніпель двохсторонній  відноситься до різьбових фітингів за ра...
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Ніпеля

Що таке приварні ніпелі та для чого вони використовуються?

Нержавіючі ніпелі – це деталь трубопроводу, яка призначена для герметичного з'єднання різних елементів межу собою. Їх також називають напівзгоном або просто різьбленням.

Фактично, це відрізок труби, на який з одного боку нанесена зовнішня різьба, а з іншого – стик для зварювання. Є й моделі з різьбленням з двох сторін. Краї обов'язково піддаються процесу загартування. А для міцного скручування без заїдань і скрипів виконується процес карбонізації.

Сполучна арматура з нержавіючої сталі використовується в різних сферах:

  • Для комунальних систем газо-, тепло- і водопостачання;

  • При облаштуванні промислових інженерних мереж;

  • У фармацевтичній і харчовій промисловості;

  • У системах питного водопостачання;

  • На газових, нафтових і хімічних підприємствах;

  • На об'єктах теплової та атомної енергетики.

Види і особливості приварних ніпелів

За рахунок простоти конструкції ніпель приварний – це один з найбільш універсальних і надійних фітингів. При їх використанні в трубних з'єднаннях розрізняють два типи різьблення: лівостороннє та правостороннє.

Щоб з'єднати трубу з ніпелем приварним нержавіючим, крім зварювального обладнання знадобиться спеціальний ключ. Він дозволяє не тільки закрутити, але й підтягнути ніпель. Обов'язково стежте, щоб з'єднання було рівним. Тоді воно точно буде надійним, герметичним і довговічним. Багато професіоналів називають ніпельні з'єднання найнадійнішими і ефективними.

Ніпелі з нержавіючої сталі стійкі до різних видів корозії, витримують температурні перепади і високий тиск. Це забезпечує довговічність системи і дозволяє при необхідності розбирати з'єднання. Наприклад, для прочищення трубопроводу і дезінфекції. Особливо це стосується харчових, фармацевтичних та хімічних підприємств. Крім того, таке з'єднання можна скорегувати або замінити окремі ділянки мережі.

Купити нержавіючі ніпелі у Львові

Основні критерії, які потрібно враховувати при виборі ніпелів – це умовний розмір, загальна довжина, товщина стінок і вага. Також зверніть увагу на тип різьблення і кількість її витків.

Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує купити ніпелі нержавіючі та інші види запірної і з’єднувальної арматури з доставкою по всій Україні.

На промислових підприємствах і в побутових мережах використовуються різні типи ніпелів. Наприклад, арматура з високоміцної сталі використовується навіть при бурінні нафтових свердловин. Тоді вона повинна бути додатково стійка до тривалих вібраційних дій і температурних перепадів.

Питання та відповіді

  • З яких матеріалів виготовляються ніпелі?

Крім нержавіючої сталі використовується чорна сталь, латунь, мідь та спеціальні сплави. Їх потрібно підбирати з урахуванням типу трубопроводу. Нержавійка – найбільш практична і універсальна. Вона підходить і для побутових, і для промислових мереж з робочим середовищем різного рівня агресивності.

  • Чи можна замовити доставку ніпелів?

Так, у нас можна замовити доставку по Львову і Львівській області. Також наша кур'єрська служба працює в Києві. В інші регіони ми доставляємо продукцію через таких перевізників, як Нова Пошта, Нічний експрес, Інтайм і САТ.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо