099 444 20 20 (032) 232 90 44

Фланці

Фланець плоский нержавіючий
Фланець плоский нержавіющий   застосовується для з'єднання деталей трубопроводів і труб. Залежно від необхідного навантаження на ділянку трубопроводу нержавіючий фланець може бути обраний ..
Фланець плоский нержавіющий   застосовується для з'єднанн...
Фланець глухий нержавіючий
Заглушки фланцеві (глухі фланці) - це деталі трубопроводу, служать для перекриття робочого середовища. Основною відмінністю заглушки від фланця є відсутність у неї центрального отвору.Зал..
Заглушки фланцеві (глухі фланці) - це деталі трубопроводу, с...
Фланець алюмінієвий
Фланець алюмінієвий використовується для з'єднання деталей трубопроводів і труб. Серед основних переваг, якими володіє алюмінієвий фланець , називають його малу масу і невисоку ціну, в порівнянні з ..
Фланець алюмінієвий використовується для з'єднання деталей трубопро...
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Фланці

Що таке приварні фланці і для чого вони використовуються?

Фланці з нержавіючої сталі – це з’єднувальні елементи, які використовуються для з'єднання арматури, трубопроводів або технологічного обладнання. В основному, вони виглядають як плоске кільце з отворами для кріплень і ущільнювачем для герметичності.

За призначенням всі вони класифікуються на два типи:

  • Для арматури трубопроводів і з'єднувальних частин;

  • Для апаратів і сосудів.

Перш ніж купити фланець приварний, враховуйте, що вони теж бувають різними. Наприклад, вільні на приварному кільці, комірні приварні встик, плоскі приварні, приварні під прокладку, тощо.

Види і особливості фланців з нержавійки

Фланці сталеві, ціна в Україні на які більш ніж доступна – не єдиний варіант. Для виготовлення арматури також використовується чавун і спеціальні сплави. Деякі типи арматури можна виготовляти з листового прокату. Зварні фланці обов'язково приварювати по всьому перетину. А ось приварні встик виробляють з штампованих заготовок або поковок.

  • Литі фланці з сірого чавуну використовуються для машин, приладів і резервуарів з тиском до 1,6 МПа і температурним діапазоном від -15 до +300 градусів.

  • Литі з ковкого чавуну витримують температури від -30 до +400 градусів і тиск до 4 МПа.

  • Литі сталеві розраховані на тиск до 20 МПа і температури від -250 до +400 градусів. Вони активно застосовуються в промисловості і на енергетичних підприємствах.

  • Фланці сталеві приварні, ціна яких трохи нижча, витримують тиск до 2,5 МПА і температуру від -70 до +400 градусів. Вони плоскі і легко монтуються.

Також є глухі сталеві фланці. По суті, це заглушка. В цілому, видів і виконань набагато більше, адже це один з найбільш універсальних елементів, який використовується практично всюди.

Купити фланці приварні у Львові

Купити фланці нержавіючі в Україні можна у нас на сайті. Компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує всі види з’єднувальної і запірної арматури для облаштування трубопроводів різної складності.

Одна з головних характеристик фланців нержавіючих – розміри. Основна характеристика – умовний прохід. При виборі потрібно враховувати, що у труби є зовнішній і внутрішній діаметр. А далі – користуватися спеціальними таблицями співвідношення або звернутися до наших консультантів. Враховуйте, що залежність типорозмірів для плоских фланців і фланців з приварним кільцем відрізняється від арматури, яка приварюється встик.

Основна вимога до фланцевого з'єднання – герметичність. Тому важливо не тільки правильно підібрати серію, але й періодично підтягувати з'єднання і кріплення, а також міняти прокладку в міру зносу.

Питання та відповіді

  • Як вибрати форму фланця з нержавійки?

Найбільш універсальна і оптимальна форма фланців – кругла. Інші серії зустрічаються набагато рідше. Хоча, згідно з інженерним нормативам, допускається виготовлення квадратних фланців.

  • Чим кріпити фланці?

Щоб встановити фланці нержавіючі, купити потрібно ще й кріпильні деталі. Це болти і шпильки, але до них пред'являються підвищені вимоги. Адже вони повинні утримувати механічні навантаження та інші впливи, не розриваючи з'єднання. Бажано, щоб вони були виготовлені з того ж матеріалу, що і фланці. Тоді у них буде збігатися коефіцієнт розширення, і все реакції на зміну зовнішніх умов відбуваються синхронно. Рекомендуємо купити фланці сталеві з кріпленнями відразу комплектом.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо