099 444 20 20 (032) 232 90 44

З'єднання clamp

З'єднання CLAMP
З'єднання CLAMP з нержавіючої сталі - вид швидкороз'ємного з'єднання, яке широко   застосовується в харчовій та фармацефтичній промисловості. Клампове з'єднання або CLAMP - елемент трубоп..
З'єднання CLAMP з нержавіючої сталі - вид швидкороз'ємного з'єднан...
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
З'єднання clamp

Що таке кламп з'єднання і для чого вони використовуються?

Кламп з'єднання – це зажимні швидкороз'ємні з'єднання. Вони забезпечують зручне складання та розбирання. Складаються вони з трьох частин:

  • Хомуту (затискної обойми);

  • Приварних штуцерів;

  • Ущільнювачів.

Основний матеріал – нержавіюча сталь. Іноді для всього з'єднання або тільки для гвинта використовується вуглецева сталь. Але вона буде іржавіти при експлуатації. А це означає швидкий знос та складність розбирання системи.

Ущільнювачі виготовлені з силікону, з EPDM-гуми та інших щільних і пружних матеріалів. При його виборі потрібно враховувати агресивність і індивідуальні особливості робочого середовища, а також щільність потоку.

Головна перевага кламп з'єднань, купити в Україні які можна на нашому сайті – простота конструкції, висока швидкість монтажу і герметичність.

Види і особливості клампових з'єднань

Головна відмінність і характеристика клампових з'єднань – розміри. Найчастіше використовується німецький метричний стандарт DIN 32676. Діаметр проходу варіюється від 10 до 100 мм. Рідше використовуються клампи для трубопроводів в 150 мм і більше.

З'єднання clamp AISI 316 можна використовувати в кислих середовищах: з хлорною, сірчаною, соляною та азотною кислотою в малій концентрації і при низькій температурі. При середній температурі їх можна використовувати в харчовій промисловості з лимонною, винною, молочною, яблучною та оцтовою кислотою. Також їх можна використовувати при безпосередньому контакті як з холодною, так і з нагрітою харчовою продукцією: з алкогольними напоями, молоком і кисломолочними продуктами, спиртом, натуральним соком.

В особливо агресивних середовищах, на зразок киплячої фосфорної кислоти, гарячих органічних кислот або сірчистих газів, потрібні серії з молібденом і великою кількістю нікелю.

Купити клампи з нержавійки у Львові

Купити клампи з нержавійки в Україні можна на сайті «ІНОКС ІНСТАЛ». Ми доставляємо арматуру і комплектуючі по Львову, Львівській області, Києву та іншим містам. У каталозі ви можете ознайомитися з різними варіантами і підібрати арматуру для трубопровідних систем будь-якої складності.

Зростаюча популярність клампових з'єднань порівняно з молочними і фланцями має кілька причин:

  • В середньому, клампове з'єднання обійдеться дешевше муфтового або фланцевого. Крім того, воно легше.

  • Клампи більш уніфіковані, ніж муфти. Два штуцери, які складають кламп є однакові, а одним хомутом можна затискати штуцери різних розмірів і навіть за різними стандартами. Це значно спрощує вибір та закупівлю комплектуючих, особливо в промислових масштабах.

  • Для монтажу не потрібні спеціальні ключі та інструменти. Такі з’єднання швидше збирати і розбирати.

  • Всередині клампа майже немає виступаючих частин, порівняно з більш складними конструкційно муфтами. Це підвищує гігієнічність і дозволяє простіше та якісніше обробляти чи дезінфікувати трубопровід.

За допомогою клампових з'єднань приєднують заслінки, шлангові надставки і кульові крани.

Питання та відповіді про clam з'єднання

  • Де використовуються клампові з'єднання?

Найчастіше кламп з'єднання використовуються при облаштуванні трубопроводів в тих областях, де їх потрібно часто розбирати для прочищення або дезінфекції. Наприклад, у фармацевтичній, хімічній та харчовій галузі.

  • Чи витримують клампи високий тиск?

Ні, таке з'єднання не застосовується в галузях з високим тиском і прохідністю робочого середовища. Наприклад, в нафтогазовій промисловості. Вони не використовуються при фланцевому з'єднанні. Максимальна рекомендований тиск для клампа – до 10 атм.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо