099 444 20 20 (032) 232 90 44

Хімія для обробки нержавійки

Травильна паста PELOX TS-K 2000 New!
Травильні паста TSK-2000 видаляє окалину, забруднення і корозію в області зварного шва та в зоні впливу високої температури.Прозора гелеподібна паста на основі фтористоводневої і азотної кислот.Застос..
Травильні паста TSK-2000 видаляє окалину, забруднення і корозію в о...
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Що таке хімія для нержавійки і для чого вона використовується?

Навіть найнадійніша нержавіюча сталь з часом піддається зовнішнім впливам. На ній залишаються сліди іржі. В основному це відбувається в агресивному середовищі, при постійному впливі вологи або високої температури. Ще один каталізатор – контакт з металевою стружкою або пилом.

У будь-якому випадку, оксидна плівка, яка покриває нержавійку, дуже тонка. Її легко пошкодити навіть подряпиною. Саме тому такі вироби потрібно обережно зберігати і чистити тільки спеціальної хімією для нержавійки.

Коли потрібна хімія для нержавійки?

Всього існує кілька видів корозії, в залежності від типу і ступеня ураження.

  • Загальна поверхнева – це рівномірна корозія по всій поверхні металу.

  • Щілинна утворюється в зазорах, стиках, місцях з'єднання різних деталей і вузлів. Особливо – при агресивному середовищі. Така корозія швидко розвивається і небезпечна для всієї трубопровідної системи, тому що може стати причиною аварійного прориву.

  • Виразкова проявляється в наслідок локальних агресивних впливів. Наприклад, кислих або лужних розчинів, хлоридів з дезінфікуючих засобів. Це глибокі пошкодження, які швидко поширюються. До такої корозії схильні різні метали: від алюмінію до високолегованої сталі. Корозія починається з невеликої тріщини, яка стрімко поширюється.

  • Корозійне розтріскування настає через наявність залишкових напруг, неправильне зварювання швів, пластичні деформації. Воно підвищує чутливість сталі до дії агресивного середовища.

Для боротьби з ними використовуються професійні засоби для травлення і очищення нержавійки.

Купити засоби для травлення і очищення нержавійки у Львові

Хімічна обробка нержавійки для відновлення її антикорозійного захисту називається пасивацією. Це означає переведення поверхні в пасивний стан. Під впливом професійної хімії верхній шар заново окислюється і з'являється захисна плівка, яка перешкоджає корозії. При цьому спочатку потрібно очистити поверхню і видалити з неї окалину.

У нас на сайті ви можете купити хімію для нержавійки для очищення трубопроводів та арматури. Також компанія «ІНОКС ІНСТАЛ» пропонує всі необхідні комплектуючі для облаштування трубопровідних мереж.

Питання та відповіді про хімію для очищення нержавійки

  • Від чого залежить стійкість сталі до корозії?

Антикорозійні властивості нержавіючої сталі, як і будь-яких інших металів і сплавів, залежать від її складу і марки. Чим вищий відсоток хрому в сплаві, там він більш стійкий. У вироби, призначені для агресивних хімічних засобів або води, вводиться нікель, титан, мідь, ніобій та інші домішки.

  • Які види нержавіючої сталі використовуються?

Залежно від складу, є різні марки нержавіючої сталі. Мартенситна містить 11-13% хрому і використовується для виготовлення обладнання харчової промисловості та турбін. Феритна містить 12-17% хрому і стійка до фосфорної, азотної кислот, аміачної селітри, тощо. Аустенітна сталь містить хром і більше 7% нікелю. Це пластичні сплави, які використовуються, в тому числі, в машинобудуванні. Феро-аустенітні – це високоміцні, але пластичні марки для нафтохімічної промисловості та суднобудування.


Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо