099 444 20 20 (032) 232 90 44

INOXPA


Відсічний сідельний клапан N
Клапан INNOVA типу N представляє собою відсічний односідельний клапан з широким діапазоном гігієнічних застосувань.Конструкція та технічні характеристики Гігієнічна конструкція згідно EHEDG...
Клапан INNOVA типу N представляє собою відсічний односідельний кла...
Відсічний сідельний клапан N/M
Клапан N / M являє собою відсічний односідельний клапан гігієнічного виконання з широким діапазоном застосування в харчовій і фармацевтичній промисловості.Принцип роботиОдносідельні клапани приводят..
Клапан N / M являє собою відсічний односідельний клапан гігієнічног...
Затвор дисковий
Затвори дискові - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої можна перекривати і відкривати рух рідини  в трубопроводі. Управління затвором виконується автоматично за допомогою приводу або..
Затвори дискові - це запірно-регулююча арматура, за допомогою якої ...
Зворотній клапан
Зворотній клапан - це різновид самоспрацьовуючих запобіжних пристроїв, призначених для запобігання зворотнього потоку робочого середовища в трубопроводі. Зворотні клапани також застосовуються ..
Зворотній клапан - це різновид самоспрацьовуючих запобіжних пристр...
Пневмопривід New!
Характеристика: Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI 304Тип : пружина/воздух , воздух/воздухВстановлюється на дискові затвори Робочий тиск 6-8 бар DN 25 ..
Характеристика: Матеріал виконання : EN 1.4307/AISI 304Тип : пру...
Пробовідбірник
Пробовідбірник нержавіючий дозволяє знімати пробу продукту при виробництві молока, питної води, напоїв. Застосуються також у нафтовій і хімічній промисловості. Кран дає можливість відбира..
Пробовідбірник нержавіючий дозволяє знімати пробу продукту п...
Фільтр INOXPA
Фільтри INOXPA знайшли широке застосування в харчовій, косметичній та хімічній промисловості, а також у допоміжних процесах фармацевтичної промисловості.Принцип роботиОснову фільтра складають корпус..
Фільтри INOXPA знайшли широке застосування в харчовій, косметичній...
Гайка шліцева
Гайка шліцева є частиною різьбового з'єднання, поставляється як в комплекті так і окремою позицією.Характеристика:Матеріал виконання: EN 1.4307 / AISI 304, EN 1.4404 / AISI 316LDNd5d6d8kmВага (кг)1534..
Гайка шліцева є частиною різьбового з'єднання, поставляється як в к...
Затвор дисковий з вертикальним пневмоприводом
Затвори дискові з пневмоприводом  управляються дистанційно. Знайшли широке застосування в харчовій та фармацефтичній промисловості завдяки можловості автоматично регулювати потік рідини.Характе..
Затвори дискові з пневмоприводом  управляються дистанційно. З...
Штуцер конічний
Штуцер конічний є частиною різьбового з'єднання, поставляється як в комплекті так і окремою позицією.Характеристика: Матеріал виконання: EN 1.4307 /AISI 304,  EN 1.4404 / AISI 316LDNd..
Штуцер конічний є частиною різьбового з'єднання, поставляється як в...
Штуцер різьбовий
Штуцер різьбовий є частиною різьбового з'єднання, поставляється як в комплекті так і окремою позицією.Характеристика:Матеріал виготовлення: EN 1.4307 /AISI 304,  EN 1.4404 / AISI 316LDNCd1d4..
Штуцер різьбовий є частиною різьбового з'єднання, поставляється як ...
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо