099 444 20 20 (032) 232 90 44

Насоси

DIN-FOOD Відцентровий насос
Насос DIN-FOOD є гігієнічним високопродуктивним відцентровим насосом (до 1000 м³ / год), який спроектований у відповідь на непоповнювані потреби харчової, хімічної і фармацевтичної промисловості. Н..
Насос DIN-FOOD є гігієнічним високопродуктивним відцентровим насос...
ESTAMPINOX EFI Відцентровий насос
Відцентровий насос Estampinox EFI виготовлений з нержавіючої сталі, призначений для перекачування води та інших рідин. Насос був розроблений для допоміжних процесів харчової, хімічної, фармацевтично..
Відцентровий насос Estampinox EFI виготовлений з нержавіючої сталі,...
HYGINOX SE Відцентровий насос
Санітарний і економічний дизайн відцентрового насоса Hyginox SE робить його оптимальним для процесів молочної, харчової, фармацевтичної та косметичної промисловості. Принцип роботи Насос H..
Санітарний і економічний дизайн відцентрового насоса Hyginox SE ро...
PROLAC HCP Відцентровий насос
Беручи до уваги конструкцію і матеріали виконання, відцентровий насос PROLAC HCP є оптимальним насосом для процесів, що вимагають високого рівня гігієни, делікатного поводження з продуктами і стійк..
Беручи до уваги конструкцію і матеріали виконання, відцентровий на...
PROLAC HCP SP Самовсмоктуючий насос
Беручи до уваги конструкцію і матеріали виконання, відцентровий насос PROLAC HCP SP є оптимальним насосом для процесів, що вимагають високого рівня гігієни, делікатного поводження з продуктами і ст..
Беручи до уваги конструкцію і матеріали виконання, відцентровий на...
RV Насос зі спіральним ротором
Насос RV - відцентровий насос високої ефективності. Кращий вибір для перекачування твердих речовин в суспензії і продуктів середньої в'язкості, з якими не може впоратися стандартний відцентровий нас..
Насос RV - відцентровий насос високої ефективності. Кращий вибір дл...
HLR Кулачковий насос
Кулачковий насос HLR виготовлений відповідно до специфікації EHEDG для установок і процесів, що відповідає найсуворішим вимогам  гігієни. Кулачковий насос характеризується делікатним перекачува..
Кулачковий насос HLR виготовлений відповідно до специфікації EHEDG ...
SLR Кулачковий насос New!
Кулачковий насос SLR являє собою об'ємний насос санітарного виконання. Перевагою кулачкового насоса є його невеликі розміри, при яких він забезпечує високі показники і максимальну надійність, що роб..
Кулачковий насос SLR являє собою об'ємний насос санітарного виконан...
SLRT Кулачковий насос New!
Кулачковий насос SLRT є об'ємним насосом санітарного виконання. Даний кулачковий насос призначений для перекачування харчових продуктів з автоцистерн. Насос підготовлений до роботи з гідравлічним п..
Кулачковий насос SLRT є об'ємним насосом санітарного виконання. Да...
ASPIR Вихровий насос New!
Модель Aspir є санітарним вихровим самовсмоктуючим насосом, який призначений для використання в харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості. Дана модель насосів була спеціально розроблена для..
Модель Aspir є санітарним вихровим самовсмоктуючим насосом, який п...
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)
НасосиЗалиште номер телефону, ми вам зателефонуємо