099 444 20 20 (032) 232 90 44

PROLAC HCP SP Самовсмоктуючий насос

  • Код продукту: 0056
  • Наявність: На складі

Опис

Беручи до уваги конструкцію і матеріали виконання, відцентровий насос PROLAC HCP SP є оптимальним насосом для процесів, що вимагають високого рівня гігієни, делікатного поводження з продуктами і стійкості до хімічних реагентів.

Насос особливо підходить для перекачування рідин, що містять повітря або газ без втрати продуктивності. Він може застосовуватися в харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості. Його основним застосуванням є повернення CIP.

 

Принцип роботи

 

PROLAC HCP SP являє собою самовсмоктуючий насос, який дозволяє уникнути використання вакуумного насоса або інших пристроїв, таких як клапани або додаткові трубопроводи.

Перед запуском насос повинен бути заповнений рідиною. Коли насос включається, він всмоктує повітря або газ з лінії, і той змішується з рідиною в корпусі. Відцентрова сила витісняє суміш рідини і газу в сепаратор, де вона втрачає швидкість. Вода під дією сили тяжіння залишається в нижній частині сепаратора і знову потрапляє в корпус через поворотний патрубок, в той час як повітря залишає сепаратор через відвідну трубу. Таким чином усувається повітря з лінії всмоктування, поки рідина не досягне корпусу, і насос починає працювати як звичайний відцентровий насос. Дуже важливо, щоб усмоктуване повітря могло виходити через відвідну трубу без протитиску.

Не рекомендується змінювати гідравлічні робочі умови насоса шляхом обрізки робочого колеса або зниження швидкості частотним перетворювачем, що негативно позначається на здатності всмоктування насоса.

 

Конструкція та технічні характеристики

 

PROLAC HCP SP складається з тих же компонентів, що і PROLAC HCP. Відрізняється лише корпус, в той час як робоче колесо, торцеве ущільнення і інші деталі однакові. До корпусу доданий сепаратор і зворотний клапан, в результаті чого насос залишається дуже ефективним.

Двигун стандарту IEC, захищений кожухом зі сталевого листа, з регульованими ніжками санітарної конструкції.

 

Матеріали

 

Деталі з нерж. сталі, що контактують з продуктом: AISI 316L (1.4404)

Інші деталі з нерж. сталі: AISI 304 (1.4301)

Прокладки, що контактують з продуктом: EPDM

Торцеве ущільнення:

Обертається: Silicon carbide (SiC)

Стаціонарна частина: Carbon (C)

Прокладки: EPDM

Обробка поверхні:

Зовнішня: Матова

Внутрішня: Полірована Ra <0,8 μm

Приєднання: DIN 11851 (стандарт)

CLAMP OD

SMS +1145

(Інші приєднання на замовлення)

 

Опції

 

Різні типи приєднань.

Торцеве ущільнення: SiC / SiC.

Подвійне торцеве ущільнення.

Ущільнення: FPM.

Двигуни: інші напруги, частоти і захисту.

Двигуни з високим рівнем захисту для вибухонебезпечних зон.

Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо