099 444 20 20 (032) 232 90 44

ASPIR Вихровий насос

  • Код продукту: 0060
  • Наявність: На складі

Опис

Модель Aspir є санітарним вихровим самовсмоктуючим насосом, який призначений для використання в харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості. Дана модель насосів була спеціально розроблена для перекачування газомістких рідин, вони також можуть використовуватися з фільтраційним устаткуванням і для перекачування з глибини. Робоча камера перед пуском електронасоса в роботу повинна бути заповнена перекачуваним середовищем. Насоси цієї моделі призначені для перекачування винних напоїв, масел, сиропів, таких легковивітрюваних речовин як спирт, ацетон та інших розчинників, а також рідин при температурі близькій до точки кипіння. Однак, основним додатком насосів Aspir є повернення миючих розчинів в CIP-cистемах.

 

Принцип роботи

 

Робоче колесо, розміщене між всмоктуючою камерою і дифузором, обертається разом з валом насоса. Таке розташування, а також обертання робочого колеса і положення каналу створюють розрядження і забезпечують самовсмоктуючу здатність насоса. Разом з тим, при проходженні рідини через робоче колесо збільшується її кінетична енергія і потенційна енергія тиску.

 

Конструкція та технічні характеристики

 

Вихрові насоси гами Aspir складаються з нагнітальної камери, виготовленої методом холодного штампування; всмоктуючої камери, дифузора і ліхтаря з литої сталі; зіркоподібного рабочого колеса, виготовленого методом мікролиття; і зовнішнього торцевого ущільнення. Двигун стандарту IEC з кожухом з нержавіючої сталі і з регульованими по висоті опорами санітарного виконання.

 

Матеріали

 

Деталі з нерж.сталі, що контактують з продуктом AISI 316L (1.4404)

Інші деталі з нерж.сталі AISI 304 (1.4301)

Прокладки, що контактують з продуктом EPDM

Торцеве ущільнення

Обертаюча частина Silicon carbide (SiC)

Стаціонарна частина Carbon (C)

Прокладки EPDM

Обробка поверхні

Зовнішня Матова

Внутрішня Дзеркальна поліровка, робоче колесо - електрополіроване

 

Опції

 

Робоче колесо для важких умов експлуатації.

Повністю дренується корпус.

Різні типи приєднань.

Торцеве ущільнення: SiC / SiC.

Ущільнення: FPM і PTFE.

Двигуни: інші напруги і частоти.

Двигуни з високим рівнем захисту для вибухонебезпечних зон.

Сертифікат ATEX.

Байпас.

Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо