099 444 20 20 (032) 232 90 44

Про нас та нашу місію

01

 Ключовим елементом  нашої роботи є розробка і узгодження з замовником оптимальних рішень в підборі металопродукції та спеціалізованого  обладнання , по співвідношенню ціни, якості і термінів поставки в інтересах кінцевого споживача.

02

 Сайт компанії являє собою каталог, де ви можете ознайомитись з нашими товарами та послугами. Для прийняття рішення у виборі продукції ми завжди готові вам надати більш повну технічну інформацію, консультацію чи просто пораду виходячи з досвіду компанії та досвіду наших постійних клієнтів. 

03

  Ми дорожимо своєю репутацією надійного постачальника. Усвідомлюємо, що довіра – це результат високого рівня організації роботи в кожному аспекті та на кожному етапі.

 Про нас та нашу місію


 ТОВ «ІНОКС ІНСТАЛ» - це команда професіоналів, яка пропонує комплекс інженерних рішень по постачанні обладнання ( трубопровідна арматура, запірно-регулююча арматура, приводи , системи автоматизації та регулюючі механізми для арматури, насоси) будь-якої складності для будівництва, реконструкції чи ремонту технологічних та трубопровідних мереж.

Залиште номер телефону, ми вам зателефонуємо